Buy a Coffee for Pelėdos

ko-fi.com/peledos

Pelėdos
Labas,
mano vardas Jurgita ir aš vadovauju Pelėdoms.
Dar pernai metais kartu su draugu ir kolega Danieliumi pradėjome rašyti el. knygą, skirtą laisvai samdomiems specialistams - freelanceriams.
Norime parašyti tikrai kokybišką ir išsamų gidą, papildyti jį įdomiais interviu, pavyzdžiais bei galbūt pridėti vieną kitą siurprizą.
Knygos paruošimas - net ir elektroninės - ilgas ir sudėtingas procesas.
Neužtenka vien idėjos. Idėja turi gražiai pasidalinti į skyriuose, o šiuos užpildyti ne tik įdomus, bet ir naudingas turinys. Kad tekstą būtų nenuobodu skaityti ir akims aiškiau, ką sako raidės, tarp kurių bėgioja - reikia iliustracijų, grafikų ir lentelių.
Galiausiai, kai visi pašnekovai pakalbinti, visi sąskaitų šablonai subraižyti, visos lentelės surikiuotos ir iliustracijos rado savo vietas, ateina laikas maketavimui.
Maketavimas - atskiras ir atsakingas darbas, nes nuo maketuotojo įgudimo priklausys, ar knygą bus malonu skaityti, ar akys džiaugsis tarp žodžių šokinėdamos.
Visam tam reikia žinių, žmonių komandos ir, svarbiausia, laiko.
Laiko, kurio kartais labiausiai ir pritrūksta įsisukus tarp kitų darbų, klientų ir įsipareigojimų...
Taigi, jeigu manai, kad tokios knygos reikia (arba šiaip, jeigu patinka ką darau Pelėdose, blogo tekstai ir visa kita) - išsipirk mano laiką knygos rašymui! Kiekviena kavos puoduko pertraukėlė - tai akimirkos, kurias praleisiu dėliodama naujos knygos turinį ir ragindama bendraautorių Danielį daryti tą patį!
O kad tiems, kad informacijos reikia DABAR knygos laukimas neprailgtų - visiems, prisidėjusiems bent 3 kavos puodeliais prie knygos rašymo atostogų suteiksiu 3 mėnesių neribotą prieigą prie visų INFO BANKO tekstų!

Knygos rašymo atostogos

2% of goal

Every Coffee counts!

Pelėdos's Feed

loading